Dodatki dla fanów kawy

Published by: 0

czajnik
Chyba nie ma osoby, jaka nie lubiłaby kawy, tzw. małej czarnej czy też chociażby nie gustowałaby w jakiejś herbatce. Oczywiście można pić zwykłą herbatę lub posmakować taką z dodatkami i przeróżnymi przyprawami. Tak samo jest z kawą, możemy pić zwyczajną czarną albo z mlekiem bądź zdecydujemy się na taką z różnymi dodatkami albo o różnych smakach jak również z przyprawami. Jeśli mocno lubimy na ten przykład herbatę, to dobrze wiedzieć, że prócz tej tradycyjnej czarnej, istnieje również duża grupa takich mieszanek, których mogliśmy nigdy nie pić lub nawet o nich nie słyszeliśmy.

kawa
Autor: VillageHero
Źródło: http://www.flickr.com
Najbardziej popularna jest rzecz jasna czarna oraz biała. Już te dwie herbatki możemy napotkać w przeróżnych kombinacjach i z różnymi dodatkami. Oprócz tradycyjnych owoców, do takowych herbatek dodawane są również przyprawy czy też przykładowo skórka pomarańczowa lub cytrynowa a nawet limonki oraz grejpfruta. Oczywiste, że prócz tych rodzajów możemy popróbować czerwonej albo rzecz jasna z owocami a także nawet tych, jakie posiadają działanie prozdrowotne, to znaczy ziołowych.

Dobrze również wiedzieć, iż oprócz takich zwykłych mieszanek, jakie otrzymamy w każdym sklepiku albo markecie są również takie, jakie kosztują trochę więcej, ale są przygotowane przez firmy, działające w tej branży kilkadziesiąt lat i mogą się poszczycić dobrą renomą i znanymi produktami. Jedną z takowych firm jest harney & sons, spółka , która działa od 1983 r. i oferuje mieszanki herbat wysokiej jakości, od owych klasycznych poprzez znane albo nawet egzotyczne (www.qualiashop.pl/49-harney-sons).

herbata
Źródło: pixabay.com
Produkt owej firmy zakupimy w specjalnym blaszanym pudełku z logo, co pozwala nam właściwie przechować ową herbatkę oraz być pewnym, że nawet po miesiącu będzie ona miała swój indywidualny aromat. Niemniej dla tych osób, którzy nie mogą wyobrazić sobie dnia bez małej kawki z dodatkiem mleka albo i bez, także można zaproponować wiele rodzajów kawy a także sposobów jej przygotowywania. Mocno popularna jest kawka rozpuszczalna, jakiej sporym plusem jest szybkość przygotowania i to, że mamy możliwość ją pić niemal od razu po zalaniu wodą. Oczywiście są osoby, które piją kawę mieloną tylko młynkiem hario skerton, ponieważ nie wyobrażają sobie naparu, który nie będzie prędzej zmielony, a później podany w określony sposób (http://qualiashop.pl/ekspresy-i-mlynki/1917-mlynek-reczny-hario-skerton-.html).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>